Facebook
Sportfest
Instagram

Shrnutí našich aktivit!

 

Poděkování Moravskoslezskému kraji a Městu Krnov za Podporu Mistrovství Moravy a Slezska ve Freestyle Koloběžkách

Velké díky také patří všem našim partnerům, bez kterých by se akce neuskutečnila! smiley Také děkujeme všem pořadatelům a fotografovi, který nám z celého dne zaznamenal krásné vzpomínky. 

Rádi bychom vyjádřili upřímné díky Moravskoslezskému kraji a Městu Krnov za jejich výjimečnou podporu při nedávném Mistrovství Moravy a Slezska ve freestyle koloběžkách. Tato sportovní událost byla bezpochyby úspěchem a zdaleka bychom to nemohli dosáhnout bez vašeho cenného příspěvku.

Moravskoslezský kraj představuje pro nás nejen geografický rámec, ale také partnerství, které posiluje naši sportovní komunitu. Vaše podpora byla nejen finanční, ale i morální, což nám poskytlo potřebnou sílu a inspiraci k uspořádání této akce. Výrazné logo na našich propagačních materiálech a banner umístěný na místě konání zdůraznily váš významný přínos a poskytly akci dodatečnou důvěryhodnost.

Rovněž bychom rádi poděkovali Městu Krnov za jeho podporu a hostinnost. Příjemné prostředí skateparku v Krnově poskytlo ideální místo pro závod, a vaše město se stalo skvělým partnerem v naší snaze o pořádání tohoto sportovního klání. Moderátoři pravidelně sdělovali informaci o vaší podpoře, což přispělo k vytvoření pozitivní atmosféry během celé akce.

Děkujeme vám, Moravskoslezský kraj a Město Krnov, za to, že jste s námi sdíleli vášeň pro sport a přispěli jste k úspěchu Mistrovství Moravy a Slezska ve freestyle koloběžkách. Vaše podpora má pro nás neocenitelnou hodnotu a doufáme, že budeme moci spolupracovat i v budoucnu na podobných akcích, které přinášejí radost a sportovní duch do naší komunity.

 

Od léta už uplynulo pár dní a my se po menší pauze opět vracíme zpátky a budeme se snažit s vámi sdílet veškeré novinky a akce na další rok. Tento rok jsme v létě uspořádali celkem 3 tábory (Tršice, Město Albrechtice, Krnov) a uspořádali 4. ročník Mistrovství Moravy a Slezska ve freestyle koloběžkách. Tábory hodnotíme zpětně velmi vydařeně, takže plánujeme tábory i na rok 2024! yes  Sledujte naše sociální sítě a webové stránky, kde budeme v kolonce AKTUALITY přidávat novinky a informace k dalším sportovním akcím pro děti. 

 

Přicházíme také s první vlnou fotek z Mistrovství, takže se můžete podívat na neuvěřitelné triky na koloběžkách. Všichni účastníci byli velmi šikovní a vítězům gratulujeme. smiley  Vaše Adél a Niki heart

Sportfest, z.s.
Vodní 6
79401 Krnov
tel.: 774 996 635
e-mail: info@sport-fest.cz
Firemní údaje:
IČO: 09061037
Zapsáno u rejstříkového soudu
v Ostravě pod číslem L 19181
Číslo účtu: 123-1730700257/0100